Wawasee XCountry

October 06, 2016


Results By Time to Run www.timetorun.net

Overall Finish List - Boys

Boys Varsity

All Divisions

O'All Place Adj Place Bib No Name Team Time Pace    
1 1 96 Powell Camden Wawasee 10:57.30 5:53/M    
2 2 50 Sam Lechlitner Edgewood 10:57.49 5:53/M    
3 3 57 Harrison Phipps Edgewood 11:05.51 5:58/M    
4 4 307 Hunter Thompson Lakeview 11:10.00 6:00/M    
5 5 208 Tyler Smith Bremen 11:13.25 6:02/M    
6 6 78 Gregory Miller Crestview Middle School 11:21.26 6:06/M    
7 7 95 Alexander Jace Wawasee 11:22.90 6:07/M    
8 8 33 Jacob Bass Edgewood 11:24.95 6:08/M    
9 9 282 Colin Chupp Lincoln 11:31.07 6:12/M    
10 10 59 Noah Shepherd Edgewood 11:32.90 6:12/M    
11 11 202 Jonah Cross Bremen 11:36.01 6:14/M    
12 12 145 Connor Miller Riverview MS 11:36.70 6:14/M    
13 13 93 Hand Karlson Wawasee 11:38.26 6:15/M    
14 14 151 Cam Jagger ISMS 11:39.20 6:16/M    
15 15 204 Jacob Fish Bremen 11:40.47 6:16/M    
16 16 289 David Schadeck Lincoln 11:43.28 6:18/M    
17 17 266 Trey Hall Lincoln 11:44.09 6:18/M    
18 18 53 Lukas Maier Edgewood 11:44.10 6:18/M    
19 19 263 Nolan Bales Lincoln 11:48.57 6:21/M    
20 20 297 Max Howard Lincoln 11:49.41 6:21/M    
21 21 73 Gavin Byerly Crestview Middle School 11:54.69 6:24/M    
22 22 153 Jack Mills ISMS 11:57.87 6:25/M    
23 23 152 Seth Mills ISMS 11:59.79 6:27/M    
24 24 207 Collin Moren Bremen 12:01.85 6:28/M    
25 25 140 Jt York Riverview MS 12:03.15 6:29/M    
26 26 154 Logan Trier ISMS 12:04.01 6:29/M    
27 27 56 Ian Peloza Edgewood 12:04.42 6:29/M    
28 28 41 Andrew Furey Edgewood 12:05.50 6:30/M    
29 (> 7) 60 Sam Slough Edgewood 12:07.52 6:31/M    
30 (> 7) 36 Jonah Brinkerhuff Edgewood 12:11.16 6:33/M    
31 29 294 Nick Anders Lincoln 12:16.34 6:36/M    
32 30 203 Jacob Cross Bremen 12:17.40 6:36/M    
33 31 134 Isaiah Decker Riverview MS 12:18.82 6:37/M    
34 32 305 David Howard Lakeview 12:19.03 6:37/M    
35 33 155 Andrew Korus ISMS 12:19.71 6:37/M    
36 34 139 Harrison Niswander Riverview MS 12:21.88 6:38/M    
37 35 104 Speybroeck Dominic Wawasee 12:22.99 6:39/M    
38 36 161 Tobey Krider ISMS 12:25.55 6:41/M    
39 37 211 Alistair Byrd Bremen 12:27.44 6:42/M    
40 38 150 Zach Zehner Riverview MS 12:28.62 6:42/M    
41 39 72 Dane Blackburn Crestview Middle School 12:32.70 6:44/M    
42 40 270 Aj Large Lincoln 12:33.55 6:45/M    
43 (> 7) 286 Brady Pittman Lincoln 12:37.55 6:47/M    
44 (> 7) 55 Jose Martinez Edgewood 12:40.48 6:49/M    
45 (> 7) 51 David Lindquist Edgewood 12:40.82 6:49/M    
46 41 212 Aaron Douglass Bremen 12:41.69 6:49/M    
47 42 97 Brooks Grant Wawasee 12:44.03 6:51/M    
48 (> 7) 210 Brett Yelaska Bremen 12:44.15 6:51/M    
49 43 156 Randy Diaz ISMS 12:44.52 6:51/M    
50 (> 7) 157 Dominic Early ISMS 12:46.95 6:52/M    
51 (> 7) 302 Michael Stauffer Lincoln 12:49.92 6:53/M    
52 (> 7) 61 Nathaniel Taylor Edgewood 12:50.33 6:54/M    
53 (> 7) 49 Jacob Kissling Edgewood 12:50.95 6:54/M    
54 (> 7) 47 Jeremy Johnson Edgewood 12:51.00 6:55/M    
55 (> 7) 160 Devin Wirwick ISMS 12:51.30 6:55/M    
56 (> 7) 279 Davis Wray Lincoln 12:52.59 6:55/M    
57 44 303 Brody Bennett Lakeview 12:56.05 6:57/M    
58 (> 7) 218 Lextin Willis Bremen 12:57.62 6:58/M    
59 45 144 Cole Little Riverview MS 12:58.36 6:58/M    
60 (> 7) 35 Ben Brander Edgewood 12:59.00 6:59/M    
61 (> 7) 291 Logan Walters Lincoln 13:01.14 7:00/M    
62 46 137 Zach Holmes Riverview MS 13:01.95 7:00/M    
63 47 94 Ruff Kaiden Wawasee 13:04.20 7:02/M    
64 (> 7) 129 Jaydon Sunderman Riverview MS 13:04.28 7:02/M    
65 (> 7) 127 Gavin Husband Riverview MS 13:05.87 7:02/M    
66 48 102 Brunner Tommy Wawasee 13:06.33 7:03/M    
67 (> 7) 158 Zach Pletcher ISMS 13:09.47 7:04/M    
68 (> 7) 38 Jacob Denzer Edgewood 13:10.60 7:05/M    
69 (> 7) 39 Alec Fehlmann Edgewood 13:10.95 7:05/M    
70 (> 7) 170 Corbin Copeland ISMS 13:11.63 7:05/M    
71 (> 7) 214 Dawson Hickman Bremen 13:13.56 7:06/M    
72 (> 7) 141 Brit Eltzroth Riverview MS 13:15.09 7:07/M    
73 (> 7) 205 Samuel Fish Bremen 13:18.11 7:09/M    
74 (> 7) 285 Erik Nunez Lincoln 13:18.84 7:09/M    
75 (> 7) 103 Boyer Josiah Wawasee 13:19.51 7:10/M    
76 (> 7) 148 Nathan Willams Riverview MS 13:20.18 7:10/M    
77 (> 7) 159 Jaxon Martz ISMS 13:20.44 7:10/M    
78 (> 7) 42 Little Cub Gibson Edgewood 13:20.84 7:10/M    
79 49 75 Gavin Covey Crestview Middle School 13:21.52 7:11/M    
80 50 74 Ben Covey Crestview Middle School 13:23.07 7:12/M    
81 (> 7) 277 Roman Snedeker Lincoln 13:23.82 7:12/M    
82 (> 7) 164 Jackson Smith ISMS 13:25.61 7:13/M    
83 (> 7) 217 Aidan Russell Bremen 13:26.56 7:13/M    
84 (> 7) 99 Kaase Ian Wawasee 13:26.71 7:13/M    
85 (> 7) 284 William Kingston Lincoln 13:28.85 7:14/M    
86 (> 7) 221 Zander Young Bremen 13:29.74 7:15/M    
87 (> 7) 43 Landon Hansen Edgewood 13:31.91 7:16/M    
88 (> 7) 162 Peyton Pope ISMS 13:33.91 7:17/M    
89 51 306 Cole Rhodes Lakeview 13:38.12 7:20/M    
90 52 310 Santos Zamarripa Lakeview 13:39.64 7:20/M    
91 (> 7) 165 Ian Hearld ISMS 13:41.36 7:21/M    
92 (> 7) 276 Michael Sheely Lincoln 13:42.44 7:22/M    
93 (> 7) 264 Dillon Davidson Lincoln 13:42.78 7:22/M    
94 (> 7) 220 James Wordleman Bremen 13:42.93 7:22/M    
95 (> 7) 48 Carson Kerlin Edgewood 13:47.56 7:25/M    
96 (> 7) 219 Jesse Wisler Bremen 13:50.13 7:26/M    
97 (> 7) 133 Brendan Brinkman Riverview MS 13:53.50 7:28/M    
98 53 304 Alec Daniels Lakeview 13:55.07 7:29/M    
99 (> 7) 265 Oscar Delatorre Lincoln 13:56.49 7:29/M    
100 (> 7) 172 Jaxon Crawford ISMS 13:58.58 7:31/M    
O'All Place Adj Place Bib No Name Team Time Pace    
101 (> 7) 101 Kryder Nate Wawasee 13:59.14 7:31/M    
102 54 76 Nate Elliott Crestview Middle School 14:00.09 7:32/M    
103 (> 7) 135 Wyatt Dohrman Riverview MS 14:02.02 7:33/M    
104 (> 7) 149 Lane Wright Riverview MS 14:04.64 7:34/M    
105 55 77 Sam Elliott Crestview Middle School 14:08.74 7:36/M    
106 56 308 Jorge Alverez Lakeview 14:09.12 7:36/M    
107 (> 7) 299 Kyle Johnson Lincoln 14:09.90 7:36/M    
108 (> 7) 31 Thane Baker Edgewood 14:17.82 7:41/M    
109 (> 7) 147 Colin Suchcicki Riverview MS 14:19.05 7:42/M    
110 (> 7) 309 Aiden Woods Lakeview 14:21.10 7:43/M    
111 (> 7) 146 Blake Schell Riverview MS 14:23.21 7:44/M    
112 (> 7) 222 Daniel Burch Bremen 14:27.83 7:46/M    
113 (> 7) 166 Garrett Banuelos ISMS 14:27.95 7:46/M    
114 (> 7) 132 Jonas Bent Riverview MS 14:30.27 7:48/M    
115 (> 7) 142 Brice Felver Riverview MS 14:30.92 7:48/M    
116 (> 7) 46 Ayrton James Edgewood 14:37.65 7:52/M    
117 (> 7) 295 Graham Barger Lincoln 14:41.92 7:54/M    
118 (> 7) 163 Sam Hunter ISMS 14:41.94 7:54/M    
119 (> 7) 98 Shortt Timothy Wawasee 14:43.56 7:55/M    
120 (> 7) 44 Ariel Herrera Edgewood 14:43.66 7:55/M    
121 (> 7) 292 Jack Yadon Lincoln 14:43.71 7:55/M    
122 (> 7) 125 Jack Holzinger Riverview MS 14:44.59 7:55/M    
123 (> 7) 278 Hunter Warren Lincoln 14:45.70 7:56/M    
124 (> 7) 288 Jared Sander Lincoln 14:54.37 8:01/M    
125 (> 7) 281 Bennett Christy Lincoln 14:59.33 8:03/M    
126 (> 7) 63 Zach Wood Edgewood 15:00.63 8:04/M    
127 (> 7) 171 Daniel McCullough ISMS 15:10.50 8:09/M    
128 (> 7) 167 Jack Maggart ISMS 15:13.69 8:11/M    
129 (> 7) 168 Quinton Harrold ISMS 15:16.09 8:12/M    
130 (> 7) 175 Tanner Reed ISMS 15:16.91 8:12/M    
131 (> 7) 173 Dylan Anspaugh ISMS 15:18.65 8:14/M    
132 (> 7) 143 Jared Jamison Riverview MS 15:22.58 8:16/M    
133 (> 7) 300 Ryan Puglisi Lincoln 15:24.45 8:17/M    
134 (> 7) 269 Brock Jensen Lincoln 15:25.20 8:17/M    
135 (> 7) 128 Aidan Lynch Riverview MS 15:31.77 8:21/M    
136 (> 7) 209 Joseph Starcevich Bremen 15:36.30 8:23/M    
137 (> 7) 227 Sam Stiles Bremen 15:37.62 8:24/M    
138 (> 7) 100 Hurst Keegan Wawasee 15:43.93 8:27/M    
139 (> 7) 275 Kyan Schroedor Lincoln 15:48.48 8:30/M    
140 (> 7) 215 Tommy Hilgendorf Bremen 15:50.71 8:31/M    
141 (> 7) 131 Charlie Zehner Riverview MS 15:50.88 8:31/M    
142 (> 7) 223 Caleb Cullers Bremen 15:54.39 8:33/M    
143 (> 7) 216 Carter Leman Bremen 16:04.63 8:38/M    
144 (> 7) 271 Aiden Lynn Lincoln 16:13.81 8:43/M    
145 (> 7) 37 Alejandro Cervantes Edgewood 16:14.38 8:44/M    
146 (> 7) 64 Daniel Zogbi Edgewood 16:18.45 8:46/M    
147 (> 7) 283 Nathan Filson Lincoln 16:20.47 8:47/M    
148 (> 7) 130 Wallace Rowley Riverview MS 16:27.16 8:51/M    
149 (> 7) 228 Kody Zbieranski Bremen 16:28.49 8:51/M    
150 (> 7) 126 Jacob Hughes Riverview MS 16:30.01 8:52/M    
151 (> 7) 225 Keegan Miller Bremen 16:32.69 8:53/M    
152 (> 7) 293 Grayson Meadors Lincoln 16:45.44 9:00/M    
153 (> 7) 176 Klayton Warner ISMS 16:52.01 9:04/M    
154 (> 7) 58 Jonah Reichenbach Edgewood 17:21.21 9:20/M    
155 (> 7) 213 Bracy Heiter Bremen 17:31.96 9:25/M    
156 (> 7) 138 Seth Mottram Riverview MS 17:36.19 9:28/M    
157 (> 7) 40 Konnor Fleming Edgewood 18:27.17 9:55/M    
158 (> 7) 267 Fitz Holm Lincoln 19:13.98 10:20/M    
159 (> 7) 136 Keagan Herber Riverview MS 19:17.04 10:22/M    
160 (> 7) 174 Max Claypool ISMS 20:23.86 10:58/M    
161 (> 7) 226 Easton Reed Bremen 21:04.09 11:20/M    

Team Summary Report - Boys

Boys Varsity

All Divisions

  Top 5 ---- Finishers ----  
Place Team Places 1 2 3 4 5 6* 7*    
1 Edgewood 41 2 3 8 10 18 27 28    
Top 5 Times: 56:44.95  
2 Lincoln 81 9 16 17 19 20 29 40    
Top 5 Times: 58:36.42  
3 Bremen 85 5 11 15 24 30 37 41    
Top 5 Times: 58:48.98  
4 Wawasee 98 1 7 13 35 42 47 48    
Top 5 Times: 59:05.48  
5 ISMS 118 14 22 23 26 33 36 43    
Top 5 Times: 1:00:00.58  
6 Riverview MS 140 12 25 31 34 38 45 46    
Top 5 Times: 1:00:49.17  
7 Crestview Middle School 165 6 21 39 49 50 54 55    
Top 5 Times: 1:02:33.24  
8 Lakeview 183 4 32 44 51 52 53 56    
Top 5 Times: 1:03:42.84  
 

Overall Finish List - Girls

Girls Varsity

All Divisions

O'All Place Adj Place Bib No Name Team Time Pace    
1 1 120 Addy Wiley Riverview MS 11:54.92 6:24/M    
2 2 20 Corissa Koontz Edgewood 12:06.37 6:30/M    
3 3 1 Wini Barnett Edgewood 12:09.65 6:32/M    
4 4 70 Hanna Whitney Crestview Middle School 12:15.82 6:35/M    
5 5 114 Keller Whicker Riverview MS 12:21.68 6:38/M    
6 6 229 Katie Barnes Bremen 12:37.29 6:47/M    
7 7 121 Adalyn Harvey Riverview MS 12:43.23 6:50/M    
8 8 239 Caroline Bickel Bremen 12:48.91 6:53/M    
9 9 118 Brooklyn Harper Riverview MS 12:53.00 6:56/M    
10 10 5 Emily Bugg Edgewood 12:58.59 6:58/M    
11 11 19 Ava Knight Edgewood 13:05.17 7:02/M    
12 12 2 Adree Beckham Edgewood 13:08.09 7:04/M    
13 13 178 Joey Stinson ISMS 13:13.24 7:06/M    
14 14 117 Anna Guerre Riverview MS 13:13.92 7:06/M    
15 15 259 Lindsay Janus Lincoln 13:14.20 7:07/M    
16 16 316 Elizabeth Stone Lakeview 13:14.57 7:07/M    
17 17 65 Kaylee Brooks Crestview Middle School 13:14.64 7:07/M    
18 18 180 Caroline Klimek ISMS 13:14.95 7:07/M    
19 19 24 Macelyn Marcuccilli Edgewood 13:16.75 7:08/M    
20 20 82 Emma Ebright Wawasee 13:18.44 7:09/M    
21 21 6 Erika Bugg Edgewood 13:19.96 7:10/M    
22 (> 7) 23 Mariana Malagon Edgewood 13:22.90 7:11/M    
23 22 88 Breanna Hiner Wawasee 13:23.90 7:12/M    
24 23 258 Ella Hissong Lincoln 13:24.73 7:12/M    
25 24 233 Courtney Lawmaster Bremen 13:25.66 7:13/M    
26 25 186 Emily Judd ISMS 13:26.23 7:13/M    
27 26 69 Regan Slagel Crestview Middle School 13:28.76 7:14/M    
28 (> 7) 17 Aubrey Hepler Edgewood 13:31.13 7:16/M    
29 27 116 Jadyn Bennett Riverview MS 13:32.90 7:17/M    
30 28 181 Caroline Shelton ISMS 13:34.10 7:18/M    
31 29 122 Sara Lacey Riverview MS 13:35.61 7:18/M    
32 (> 7) 123 Lesley Zook Riverview MS 13:36.66 7:19/M    
33 30 184 Hailey Whiteleather ISMS 13:38.52 7:20/M    
34 31 254 Aumrie Weiss Lincoln 13:39.63 7:20/M    
35 (> 7) 106 Taylor Double Riverview MS 13:46.52 7:24/M    
36 (> 7) 22 Sydney Langhorn Edgewood 13:50.66 7:26/M    
37 32 313 Michelle Miranda Lakeview 13:52.09 7:27/M    
38 33 177 Kurstyn Gilbert ISMS 13:56.55 7:29/M    
39 34 179 Margo Keller ISMS 13:57.12 7:30/M    
40 35 83 Autumn Turner Wawasee 14:04.45 7:34/M    
41 36 256 Jenna Abberger Lincoln 14:05.51 7:34/M    
42 (> 7) 183 Kassidy Porter ISMS 14:05.54 7:34/M    
43 (> 7) 185 Karissa Randazzo ISMS 14:06.41 7:35/M    
44 37 84 Jordan Gibbs Wawasee 14:06.98 7:35/M    
45 (> 7) 191 Bailey Shidler ISMS 14:09.38 7:36/M    
46 (> 7) 30 Florencia Viera Edgewood 14:12.22 7:38/M    
47 (> 7) 3 Tes Berelsman Edgewood 14:13.01 7:39/M    
48 (> 7) 13 Brittany Duncan Edgewood 14:17.59 7:41/M    
49 (> 7) 182 Cassidy Willson ISMS 14:18.12 7:41/M    
50 38 245 Katie Moyer Bremen 14:19.36 7:42/M    
51 (> 7) 187 Julia Hammel ISMS 14:21.24 7:43/M    
52 (> 7) 10 Kate Deloe Edgewood 14:26.23 7:46/M    
53 (> 7) 188 Caitlyn McCoy ISMS 14:26.69 7:46/M    
54 39 80 Casey Yankosky Wawasee 14:28.77 7:47/M    
55 40 241 Reagan Malcom Bremen 14:29.78 7:47/M    
56 (> 7) 14 Brielle Fehlman Edgewood 14:30.63 7:48/M    
57 41 234 Kelsey Lawmaster Bremen 14:32.38 7:49/M    
58 42 66 Eden Brown Crestview Middle School 14:34.16 7:50/M    
59 43 312 Carly Hastings Lakeview 14:34.73 7:50/M    
60 44 67 Adrianna Nightenhelser Crestview Middle School 14:35.03 7:50/M    
61 45 242 Delaney Godbold Bremen 14:38.62 7:52/M    
62 46 262 Fatima Ramirez Lincoln 14:41.81 7:54/M    
63 (> 7) 7 Delaney Byron Edgewood 14:44.51 7:55/M    
64 (> 7) 18 Madi Johnson Edgewood 14:45.71 7:56/M    
65 47 261 Ava Lomagro Lincoln 14:47.16 7:57/M    
66 (> 7) 8 Abi Campbell Edgewood 14:47.90 7:57/M    
67 48 248 Tessa Hutchinson Lincoln 14:49.77 7:58/M    
68 (> 7) 247 Suzanne Evans Lincoln 14:51.17 7:59/M    
69 (> 7) 252 Summer South Lincoln 14:52.28 8:00/M    
70 (> 7) 189 Cheyenne Peconge ISMS 14:54.20 8:01/M    
71 49 311 Kyleigh Wernsley Lakeview 14:54.52 8:01/M    
72 (> 7) 25 Helina McPhail Edgewood 14:57.76 8:02/M    
73 (> 7) 28 Mia Roark Edgewood 14:58.18 8:03/M    
74 (> 7) 194 Katie Oelschlager ISMS 14:59.09 8:03/M    
75 (> 7) 246 Samantha Simons Bremen 15:02.26 8:05/M    
76 50 85 Cammy Kryder Wawasee 15:03.42 8:05/M    
77 (> 7) 119 Lindsey Stevens Riverview MS 15:04.29 8:06/M    
78 (> 7) 27 Kylee Rife Edgewood 15:07.46 8:08/M    
79 51 68 Naomi Richison Crestview Middle School 15:10.38 8:09/M    
80 (> 7) 255 Audrey Yadon Lincoln 15:11.11 8:10/M    
81 (> 7) 4 Regan Brouwer Edgewood 15:14.62 8:11/M    
82 (> 7) 9 Erin Dawson Edgewood 15:17.81 8:13/M    
83 (> 7) 260 Rachael Kaylor Lincoln 15:21.03 8:15/M    
84 52 86 Mariah Hurst Wawasee 15:27.84 8:18/M    
85 (> 7) 90 Sydnee Keith Wawasee 15:27.99 8:18/M    
86 (> 7) 81 Rileigh Atwood Wawasee 15:28.15 8:19/M    
87 53 315 Josieleen Niebbia Lakeview 15:29.50 8:19/M    
88 (> 7) 253 Katie Thielmann Lincoln 15:29.97 8:19/M    
89 (> 7) 192 Carlie Price ISMS 15:32.14 8:21/M    
90 (> 7) 230 Caylee Barr Bremen 15:35.11 8:23/M    
91 (> 7) 244 Selena Martinez Bremen 15:35.68 8:23/M    
92 (> 7) 12 Baylee Duncan Edgewood 15:36.80 8:23/M    
93 (> 7) 232 Chloe Hundt Bremen 15:39.84 8:25/M    
94 (> 7) 91 Rylee Cole Wawasee 15:41.69 8:26/M    
95 (> 7) 109 Kenzie Gamlin Riverview MS 15:42.65 8:26/M    
96 (> 7) 190 Kira Lamb ISMS 15:48.07 8:30/M    
97 (> 7) 16 Jayme Hagan Edgewood 15:48.85 8:30/M    
98 (> 7) 29 Whitney Shepherd Edgewood 16:08.74 8:40/M    
99 (> 7) 89 Sarah Yoder Wawasee 16:36.69 8:55/M    
100 (> 7) 243 Emma Heller Bremen 16:43.63 8:59/M    
O'All Place Adj Place Bib No Name Team Time Pace    
101 (> 7) 199 Lydia Herron ISMS 16:46.49 9:01/M    
102 (> 7) 87 Annabelle Luttrell Wawasee 16:47.72 9:01/M    
103 (> 7) 198 Alana Stultz ISMS 16:47.82 9:01/M    
104 (> 7) 257 Tallulah Gault Lincoln 16:58.95 9:07/M    
105 (> 7) 197 Maddie Miner ISMS 17:04.98 9:11/M    
106 (> 7) 113 Kinsey Strine Riverview MS 17:15.78 9:16/M    
107 (> 7) 108 Kendall Fagan Riverview MS 17:19.04 9:19/M    
108 (> 7) 107 Whitney Duffy Riverview MS 17:25.74 9:22/M    
109 (> 7) 11 Audrey Dulebohn Edgewood 17:28.40 9:23/M    
110 (> 7) 15 Rilee Groninger Edgewood 17:38.27 9:29/M    
111 (> 7) 236 Keely Miller Bremen 17:41.54 9:30/M    
112 (> 7) 196 Anne Rice ISMS 17:55.43 9:38/M    
113 (> 7) 238 Miranda Starke Bremen 17:58.67 9:40/M    
114 (> 7) 231 Caroline Fish Bremen 18:13.08 9:48/M    
115 (> 7) 21 Kendra Lancaster Edgewood 18:14.00 9:48/M    
116 (> 7) 240 Madison Kucera Bremen 18:15.75 9:49/M    
117 54 314 Elizabeth Miner Lakeview 18:20.64 9:51/M    
118 (> 7) 112 Macy Smith Riverview MS 18:27.35 9:55/M    
119 (> 7) 26 Sandra Ramocaldo Edgewood 18:29.98 9:56/M    
120 (> 7) 200 Abbi Harwell ISMS 18:46.51 10:05/M    
121 (> 7) 249 Nadia Baca Arroyo Lincoln 19:09.11 10:18/M    
122 (> 7) 250 Lani Hunter Lincoln 19:15.33 10:21/M    
123 55 317 Gracie Willig Lakeview 19:20.15 10:24/M    
124 (> 7) 105 Bailey Baumgardner Riverview MS 19:44.60 10:37/M    
125 (> 7) 318 Maia Young Lakeview 20:03.90 10:47/M    
126 (> 7) 235 Grace Mikel Bremen 21:18.22 11:27/M    
127 (> 7) 110 Kyndra Jacquay Riverview MS 22:13.60 11:57/M    
128 (> 7) 111 Laney Miller Riverview MS 22:22.47 12:02/M    

Team Summary Report - Girls

Girls Varsity

All Divisions

  Top 5 ---- Finishers ----  
Place Team Places 1 2 3 4 5 6* 7*    
1 Riverview MS 36 1 5 7 9 14 27 29    
Top 5 Times: 1:03:06.75  
2 Edgewood 38 2 3 10 11 12 19 21    
Top 5 Times: 1:03:27.87  
3 ISMS 114 13 18 25 28 30 33 34    
Top 5 Times: 1:07:07.04  
4 Bremen 116 6 8 24 38 40 41 45    
Top 5 Times: 1:07:41.00  
5 Crestview Middle School 133 4 17 26 42 44 51    
Top 5 Times: 1:08:08.41  
6 Lincoln 151 15 23 31 36 46 47 48    
Top 5 Times: 1:09:05.88  
7 Wawasee 153 20 22 35 37 39 50 52    
Top 5 Times: 1:09:22.54  
8 Lakeview 193 16 32 43 49 53 54 55    
Top 5 Times: 1:12:05.41